Zalety

 CENTRALNY ODKURZACZ – REWELACYJNY SYSTEM !!!

   * TANI - Kompletna instalacja systemu w małych domach nie przekracza 4,5 tys. zł. Jednocześnie instalacja taka podnosi wartość budynku, podobnie jak klimatyzacja, nowoczesne systemy ochrony, nowoczesne systemy alarmowe.

    * CICHY - Jednostka ssąca jest zainstalowana w oddalonym pomieszczeniu gospodarczym, a zatem domownicy nie są narażeni na hałas z jakim mamy do czynienia w czasie pracy tradycyjnego odkurzacza. Odkurzacz nie przeszkadza w słuchaniu radia, oglądaniu TV, można odkurzać nawet nocą nie zakłócając odpoczynku innych. Silnik w odkurzaczu tradycyjnym pracuje tak głośno, że nie słyszymy dźwięku dzwonka czy telefonu.

    * EKOLOGICZNY - Kurz jest zasysany i natychmiast przenoszony z pomieszczeń do jednostki ssącej, gdzie następuje filtrowanie i później usuwanie zużytego jednak w pełni oczyszczonego powietrza na zewnątrz budynku, nie naruszając przy tym naturalnego środowiska.

    * ZDROWY - Powietrze z odkurzacza po przejściu przez filtr wydalane jest na zewnątrz budynku, co zabezpiecza użytkownika odkurzacza i jego mieszkanie przed bezpośrednim stykaniem się ze szkodliwymi mikrocząsteczkami oraz bakteriami i roztoczami. Powietrze, którym oddychamy jest idealnie czyste, wolne od najmniejszych drobin pyłu, milionów mikroskopijnej wielkości drobnoustrojów. Z ogromną ulga mogą wreszcie odetchnąć osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Takiego komfortu nie zapewniają tradycyjne odkurzacze, nawet te z filtrami wodnymi.

    * PROSTY - W chwili włożenia węża ssącego do gniazda lub wciśnięcia przycisku w rączce automatycznie uruchomiona zostaje jednostka ssąca. Odkurzanie następuje poprzez praktyczną, lekką i elastyczną zarazem rurę wprowadzoną do gniazda ssącego a zakończoną odpowiednimi ssawkami lub szczotkami. Szeroki wybór naszych akcesoriów umożliwia skuteczne i nieskomplikowane odkurzenie każdego miejsca w domu i każdej powierzchni.

    * TRWAŁY - odkurzacze centralne pracują dla Ciebie wielokrotnie dłużej niż systemy przenośne. Przy prawidłowym użytkowaniu swoją trwałością prawdopodobnie dorówna trwałości domu, w którym jest zainstalowany.

    * OSZCZĘDNY - Zastosowane filtry wymagają oczyszczenia raz na pół roku. Nie ma problemu z workami kurzowymi. Oczywista jest znaczna oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu z eksploatacją tradycyjnych odkurzaczy. Badania wykazują, że w sześcioizbowym domu kumuluje się rocznie około 20 kg kurzu.
Podczas pracy odkurzaczy centralnych do powietrza w pomieszczeniu nie przedostają się przefiltrowane jego cząsteczki, także bakterie. Naukowcy w krajach wysokorozwiniętych udowodnili, że system centralnego odkurzania jest nie tylko skuteczniejszy, ale i najmniej kosztowny, wprost proporcjonalnie do czasu, w jakim się z niego korzysta. Czas potrzebny na sprzątanie jest ograniczony do minimum.

    * BEZPIECZNY - Cała instalacja sterowania jednostką centralną jest 24 – voltową i jest absolutnie bezpieczna, a gniazda nie wymagają żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Wszystkie gniazda mają klapki zamykające je automatycznie, jeśli gniazdo nie jest używane.

   * WYGODNY- Użytkownik posługuje się jedynie lekkim elastycznym wężem. Nie ciągnie za sobą odkurzacza, nie dźwiga go. Nie ma splątanego kabla elektrycznego. Aby odkurzyć należy włożyć wąż do gniazdka lub wcisnąć przycisk znajdujący się w rączce. Nie ma potrzeby częstego kontrolowania i wymiany worków na śmieci w jednostce centralnej. Pojemnik na śmieci w jednostce centralnej opróżnia się 2-3 razy w roku.

   * NIEZAWODNY - Jednostki centralne Vacu Maid i Aerovac są produktem najwyższej klasy. Większość posiada 5 letnią gwarancję producenta. Daje Tobie ponadto gwarancję na montaż instalacji i zapewnia serwis pogwarancyjny.

    * ZAPEWNIAJĄCY PERFEKCYJNĄ CZYSTOŚĆ - System definitywnie eliminuje z pomieszczeń, w których przebywają ludzie, brud, bakterie i mikrocząsteczki kurzu zawierające niebezpieczne dla życia roztocza. W czasie odkurzania pomieszczenia zanieczyszczenia i zakurzone powietrze jest wysysane z pomieszczenia. Wydmuchiwanie zassanego powietrza po jego oczyszczeniu przez jednostkę ssącą wydmuchiwane jest na zewnątrz. System działa w jedną stronę. Brud i kurz jest bezpowrotnie wyssany z pomieszczeń. Odkurzając odkurzaczem tradycyjnym z jednej strony odkurzamy, z drugiej zaś wydmuchujemy zanieczyszczone powietrze (filtr zatrzymuje tylko większe pyłki kurzu) dlatego mieszkanie jest nadal zakurzone.

    * KOMFORTOWY - Dzięki najwyższej jakości nowoczesnemu systemowi oraz bogatym wyborze akcesoriów, sprzątanie staje się przyjemnością. Kilkadziesiąt różnego rodzaju szczotek, ssawek i innych dodatków zapewnią każdemu użytkownikowi pełną satysfakcję, gwarantując czystość każdej powierzchni.

    * FUNKCJONALNY - Pomimo, iż odkurzacz centralny jest sam w sobie funkcjonalny, możemy naszą instalację wyposażyć w szereg ułatwiających życie akcesoriów dodatkowych. Jednym z nich jest automatyczna szufelka zamontowana w ścianie przedsionka lub cokole szafki kuchennej. Szufelka taka to nic innego jak szczelina zamontowana tuż nad powierzchnią podłogi, do której wmiata się piach i inne zanieczyszczenia zmiecione z podłogi przy użyciu zwykłej miotły do zamiatania.

    * UNIWERSALNY - Instalacja urządzenia możliwa jest zarówno w budynku nowo-budowanym, jak i już istniejącym. Łatwo jest to zrobić np. przy okazji remontu kapitalnego, ale założenie instalacji jest tak nieskomplikowane, że montaż urządzenia można potraktować jako niezależne przedsięwzięcie. Zresztą przekonajcie się Państwo sami.

    * WALCZY Z ALERGIĄ - Naukowcy i technicy wypracowali system, który uniemożliwia wydostawanie się najgroźniejszych dla organizmu człowieka drobin z odkurzacza, wydmuchując je na zewnątrz mieszkania. Jest to system odkurzania centralnego, który gwarantuje, że groźne dla zdrowia składniki kurzu domowego zostaną w całości wyrzucone na zewnątrz.
Paradoksalnie, główne problemy zdrowotne mogą zrodzić się w wyniku używania odkurzaczy. Uwaga ta dotyczy wyłącznie tradycyjnych urządzeń przenośnych. W wielu odkurzaczach bakterie przefruwają przez pory filtrów, wydostając się wraz z wychodzącym powietrzem, godzinami unosząc się w pomieszczeniu, gdzie są wdychane przez mieszkańców. Nie zawsze można korzystać z przenośnych odkurzaczy przy otwartych oknach: świeże powietrze niszczy wiele rodzajów drobnoustrojów.

Comments are closed